Producenci

Przedsiębiorstwo Hörmann Polska sp z oo

Przedsiębiorstwo Hörmann Polska sp. z o.o. bywa od 1992 roku. Kluczowa baza firmy znajduje się w Komornikach pod Poznaniem, łączy w sobie biura, bazę, jak także magazyn o mierze kilku tysięcy metrów kwadratowych. Firma Hörmann posiada cztery przedstawicielstwa, położone w Poznaniu, w Warszawie, w Sosnowcu a także w Gdańsku. Marka Hörmann jednoczy szeroką ekipę kooperantów eksportowych na polu calutkiego państwa. Dzięki.

Komentarze: 0


Przedsiębiorstwo Hörmann Polska sp z oo bywa

Przedsiębiorstwo Hörmann Polska sp. z o.o. bywa od 1992 roku. Kluczowa baza spółki mieści się w Komornikach pod Poznaniem, jednoczy w sobie sekretariaty, centralę, jak też magazyn o mierze paru tysięcy metrów kwadratowych. Spółka Hörmann ma 4 przedstawicielstwa, umiejscowione w Poznaniu, w Warszawie, w Sosnowcu jak również w Gdańsku. Firma Hörmann zrzesza gęstą sieć partnerów branżowych na przestrzeni pełnego kraju. Wobec tego zapewnia błyskawiczny oraz profesjonalny serwis jak.

Komentarze: 0


Marka Hörmann Polska sp z oo istnieje od

Marka Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Pierwszoplanowa baza przedsiębiorstwa znajduje się w Komornikach pod Poznaniem, jednoczy w sobie sekretariaty, bazę, jak też magazyn o powierzchni paru tysięcy metrów kwadratowych. Marka Hörmann ma 4 przedstawicielstwa, umiejscowione w Poznaniu, w Warszawie, w Sosnowcu i w Gdańsku. Firma Hörmann spaja szeroką sieć kooperantów eksportowych.

Komentarze: 0